اسمون شب .میذاره آدم بفهمه چقدر کمه.چقدر کوچیکه.اسمون الوده شهر نمیذاره به بزرگی عالم و خالقش پی ببری.نمیذاره به سکوت شب .وسعت شب .ارامش شب راه پیدا کنی.

دلم میخواد برم کویر .

دلم میخواد مثل اون دختره تو فیلم خیلی دور خیلی نزدیک توی یه روستای کوچیک زندگی کنم.بی آزار .

"دنیای ادمایی که تو جاهای کوچیک زندگی میکنن از دنیای ادمایی که تو جاهای بزرگ و شلوغ زندگی میکنن بزرگتره.اینو مطمئنم!"

اینم یه دیالوگ از این فیلم که عاااشقشم؛

_سحابی هم محل تولد و هم محل مرگ ستاره هاس .همشون برمیگردن به همونجایی که ازش متولد شدن.

+من نمیدونستم ستاره هام میمیرن.

_همشون میمیرن.خیلی از ستاره هایی که الان داریم میبینیم شاید میلیون ها سال پیش مردن.ولی ما به خاطر مسافتی که باهاشون داریم هنوز داریم اونا رو میبینیم.

+ینی انقدر دورن؟

_خیلی دور . خیلی نزدیک.

وقتی با دنیای خودمون مقایسه کنیم خیلی دورن اما وقتی با کهکشانای دیگه مقایسه کنیم تازه میفهمیم چقدر به ما نزدیکن و ما خبر نداریم!

.

امضا:فاطمه ای که به سرش زده ول کنه این قاعده قانونا رو .و فهمیده راهش میتونست ساده تر از اینا باشه.ساده تر و سخت تر.!همه چی به دید ادم بستگی داره!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه تجهیزات توزین و تجهیزات آشپزخانه صنعتی آل اسکیل چای بسیار سرد از شالیزارهای شناور شبانه Stacy اخبار و مقالات تکنولوژی آرادموزیک اطلاعات جامع گردشگری و تهیه بلیط ارزان هواپیما tolidberenj جراح زانو و لگن در شیراز | متخصص ارتوپد خوب در شیراز sogandcarpet Elizabeth