دیروز از حوزه هنری پیام اومد که یه نشست کارگاه طور قراره امروز ساعت ۳ برگزار بشه .

واقعااااا از نوشتن و رمان و داستان دور افتادم این چن هفته ‌‌‌‌.

حتی ذوق دلنوشته نوشتن !!!!رو هم از دست دادم.ذهنم از بس جنگجو شده .فقط دارم به یه چیز فکر میکنم.دانشگاه و المپیاد.بابا و رضایتش مبنی بر اینکه میشه بدون شوهر!!! هم یه شهر غریب زندگی کرد و اطمینان دادن بهش که شاید تهران از شهر خودمون کثیف تر باشه ‌.اما هر نیم سانت یه راه یه آدم منتظر نیس تا یه دختر تنها رو ببینه‌ و دور از جون همه دخترا اون چیزی که نباید پیش بیاد.!البته هیچ اطمینان صد درصدی ای وجود نداره .نسبت به هیچ اتفاقی در آینده نمیشه مطمئن بود‌‌‌.مامان میگه تو شوهر کن برو قله قاف .اگه ما کاری باهات داشتیم.ولی یقیناااا شوهر نمیتونه یه همچین زندگی سیمرغ واری تو این دوره و زمونه برای من به ارمغان‌بیاره.بهشون میگم شمام بیاین باهام.منو نبندین بیخ ریش یکی دیگه دوتایی به جای قله قاف سقوط میکنیم ته چاه ویل.!میگن هرگز.!اما دارن نرم میشن .گمونم!البته این قضیه که خودشونم باهام بیان.!

دیروز داشتم به این فکر میکردم که بیشتر دخترای ایرانی .به خصوص مذهبیاشون .به این خاطر زود ازدواج میکنن.چون نمیتونن از تنهاییاشون استفاده کنن.چون از تنهایی هیچی جز سکوت براشون باقی نمیمونه.سکوت.سکوت خونه.سکوت اتاق‌اون وقته که حس میکنن تنهایی شون فقط باید با یکی پر بشه! جای یکی خالیه.که بتونن بال وا کنن.!و گند بزنن به زندگی خودشون .چون فقط به یه دلیل ازدواج کردن.پر کردن تنهایی.همین .نه کمبود های عشقی .نه کمبودهای دیگه .نه تلاشی در جهت تکمیل و تکامل دینشون.هییییییییییچی!فقط بودن یکی دیگه!همین!

این عرف مسخره البته تا حدی داره از بین میره اما هنوز توی شهرای کوچیک هست.توی خانواده های محدود هست.اینم اگه مثبت اندیش باشیم از احترام زیاد به دختر و اگه بخوایم بعد منفیشو در نظر بگیریم از ترس از آبرو نشات میگیره.!

اگه بشه شاد بود ‌‌‌اگه تابو های بی دلیل و منطق از بین بره .زندگی‌ خیلی بهتر و عمیق تر و عاقلانه تر پیش میره!

آبجی میگه من اگه دخترم بخواد بره تهران نمیذارم.حالا بچه اش ۵ ماهشه هاااا.میگه الان بابا و مامانو میفهمم.میگم تو ساکت پلیز!

نمیدانم بروم یا نروم؟؟؟

حوزه هنری رو میگم.!خخخخ

اصلا قسمت نویسنده ذهنم خودشو از" دار واقع بینی "آویخته!؟

.

ز من مپرس که در دست او دلت چونست
ازو بپرس که انگشت‌هاش در خونست.!

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

ناشناخته ها تجهیز آنلاین کلبه شعر grindingsa یادداشت های یک راننده اسنپ معمولی ... بلیط ارزان قیمت سوالات عربی modern trip زندگی رویایی مجتمع حضرت اباالفضل