امروز یکی سر کلاس هی فین فین میکرد.دلم میخواست خودکارشو از دستش بگیرم و بشکنم و فرو کنم تو سوراخای دماغش.

یکی هی از روی شرح آیین دادرسی بلند بلند واسه استاد میخوند که ینی استاد نگا کن ببین چقددد درس خوندم.بچه ها فیییس .میخواستم ورق ورق کتاب رو لقمه کنم رد کنم تو حلقش و بگم انقدر دوستش داری تا اخرشو بخوووور.

یکی هی کتاب درسی رو وا میکرد و از جایی که حذفیات بود هی سوال میپرسید میخواستم از پهنا بکوبم فرق سرش کتابو .

.

وقتی اعصابمون خرابه.خرابه.هیچ جوره هم درست نمیشه!چه حق داشته باشبم چه نه.

داشتم به این فکر میکردم اگه راننده اتوبوس دانشگاه یه روز مثل این روزای من بشه .چند نفر میمیرن؟

یا اگه اون راننده ای که پشت چراغ قرمز منتظر رد شدن یه پیزرنه و وقتی چراغ سبز میشه هنوز پیرزن با واکر داره از رو خط رد میشه.یه روز این شکلی بشه.چه بلایی سر پیرزن میاد؟

یا اگه یه زن و شوهر هر دوشون این حالو داشته باشن چی؟زندگیشون چه شکلی میشه؟

و اگه همه اینا با هم حالشون بد باشه و عصبی باشن چه بلایی سر مردم شهر میاد؟

.

وقتی تلاشام نتیجه نمیده.دوست دارم جیغ بزنم.وقتی حرفام شنیده نمیشه دوست دارم زااار بزنم و ناخواسته بغض میکنم و اشکام میریزه کف اتاق .

باید قوی تر باشم.به قول داداش من هنوز استقلالو یاد نگرفتم با اینکه تنهام.استقلال ینی با یه حرف چشمات پر از اشک نشه و عین گربه شرک با لبای لرزون و جمع شده طرف ظالمو نگاه نکنی!

.

امشب بعد ازچندییییین شب.بازم دور هم جمع شدیم.هر چند غم آلود و خاک خورده.ولی من افکار پلیدمو از خودم دور کردم و تفکر مجرمانه رو فعلااا گذاشتم کنار .تا حدی

.

تا چه پیش اید برای من .

نمیدانم هنوز .

.

وقتی میگم به آقایون جزوه نمیدم

دقیقااااا بی ادب و بی فرهنگ و بدوی و مغرورم.

صحبتیه؟

این قانون منه.میخواید بخواید نمیخواید نخواید!

.

دیدید وقتایی که اعصابتون خرابه .دنیا داره بهتون دهن کجی میکنه.آدماشم باهاتون دست به یقه میشن؟

ای بابااااا!

.

شب بخیر

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فعالیت های آموزشی و پرورشی دبستان عمان سامان 98-97 مدیس موزیک | دانلود آهنگ ترکی imentraffickala1 موسسه حقوقی و مهاجرتی دادآور نسیم مهر Ray دانلود فیلم های سینمایی**** پرسش مهر 99-98 پایگاه شهید ذبیحی روستای چمازکلا سواحل جنوب aligholami